دستگاه صحافی فنرزن ،دستگاه صحافی فنر دوبل ، دستگاه صحافی فنر مارپیچ ، دستگاه صحافی سیمی کن چیست و چگونه کار میکند؟

دوستان و همکاران گرامی در این بخش میخواهیم شما را با دستگاههای صحافی فنر زن ، فنرزن مارپیچ،فنر دوبل،فنرپلاستیک زن،فنرزن دوکاره،فنرزن مارپیچ،فنرزن برقی،فنرزن نیمه برقی و ... آشنا کنیم که همه این نوع دستگاهها در دسته دستگاه صحافی فنرزن قرار میگیرند که با توجه به متریال کار که به صورت فنر ، فنر دوبل ، فنر پلاستیک هستند کارهای متناسب با صحافی را انجام میدهند .

روش کار این نوع دستگاههای صحافی فنر زن بدین صورت است که بسته به نوع دستگاه (دستی یا برقی ) عملکرد متفاوتی دارد ، در نوع دستی اهرمی دارد که توسط آن اهرم فنر موجود در دستگاه تنظیم شده و در محل پانچ کاغذ قرار میگیرد در نوع دستگاه صحافی فنر زن تمام برقی متریال کار که همان فنر میباشد را به دستگاه میدهیم و دستگاه با توجه به عملکردش در بخشهای مربوطه این کار را انجام میدهد.

دستگاههای فنر زن با اسامی مختلفی شناخته میشوند همانند سوپربایند ، کیوپا و ...

 

با توجه به اینکه دستگاه صحافی فنر زن به صورت صنعتی هستند و معمولا برای فضاهای بزرگ و چاپخانه ها و فضاهای صنعتی استفاده میشوند و با توجه به سختی کار و نیاز به تخصص در استفاده از دستگاه صحافی فنر زن و دستگاه صحافی فنر دوبل ، از این رو گروه اکس آفیس (باهر) بر آن شد تا با واردات دستگاه های صحافی حرارتی فوری اکس آفیس در جایگزینی دستگاههای فنر زن به جهت مصرف داخلی ادارات دولتی ، شرکتها ، سازمانها ، ارگانها ، مدارس ، دانشگاهها ، انتشارات ،دفاتر فنی و... کار صحافی را بروی میز شما ارائه نماید تا شما عزیزان بتوانید در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ممکن صحافی رومیزی را تجربه کنید ، از این رو شما حتی بدون نیاز به تخصص در صحافی میتوانید اوراق ، گزارشات ، پایان نامه ها ، جزوات و ... را فقط در 80 ثانیه صحافی نمایید.

با توجه به سرعت و سهولت مورد نیاز در بحث پانچ و صحافی دستگاه صحافی رومیزی اکس آفیس توانسته است در طی 5 سال اخیر جای خود را در بین همکاران و دوستان باز کند و نظر آنها را در این نوع از صحافی جلب نماید .

باعث افتخار ماست که توانسته ایم با خدمتی کوچک در عرصه صحافی رومیزی و صحافی سریع و ارزان گامی موثر در جهت سهولت کار شما عزیزان برداریم.